• Ošetrenie trvá45 min.

  • Do spoločnosti môžete ísť: ihneď

  • Práceneschopnosť 0 dní

  • Šport: ihneď

  • Výsledok sa dostaví: ihneď

  • Efekt trvá: niekoľko mesiacov

  • Cena: 80 EUR

OXYGENEO

je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčastne

 

1) EXFOLIÁCIA (odstránenie odumretého tkaniva)

2) VYŽIVOVANIE

3) OKYSLIČENIE pokožky

 

Kyslík dodá zvnútra

Kyslík vašej tvári hravo dodá OxyGeneo. Toto neinvazívne ošetrenie pleti dokáže bez problémov nahradiť aj tie najlepšie kozmetické či chirurgické zákroky a odpočítať z vašej tváre dobrých pár rokov. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.

 

Tri jednoduché kroky

Celé ošetrenie trvá zhruba štyridsať minút a prebieha v troch krokoch. Prvým je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky. Vďaka tomuto kroku sa pleť vyhladí, obnoví a pripraví sa tak na príjem živín a aktívnych látok. Ďalej nasleduje výživa. V tomto kroku OxyGeneo pomocou aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej spomínané živiny a prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl, a to NeoRevive pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo NeoBright pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry. Posledným a najdôležitejším krokom je okysličenie pleti. OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú a zvyšujú prietok krvi, čím pleti dodávajú kyslík a zvyšujú jej metabolizmus. Vďaka tejto prírodnej „šumienke“ sa pleť dokonale okysličí a bez problémov absorbuje všetky aktívne látky.

 

Výsledky

Výsledky OxyGeneo na seba nenechajú dlho čakať. Efekt je viditeľný hneď po ošetrení, pigmentové škvrny sú menej výrazné, tón pleti je zjednotený  a tvár pôsobí sviežo. Drobné linky, rozšírené póry a jemné vrásky sú redukované. Ošetrenie vás nijako nevyradí z bežného života.

 

Máte záujem o Oxygeneo?
Napíšte nám!

Záujem o výkon - derma

  • Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK DERMA s.r.o., so sídlom Einsteinova 7, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 44 086 903, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

CHCEM SA SPÝTAŤ

AK MÁTE OTÁZKU, NA KTORÚ STE NENAŠLI ODPOVEĎ, NAPÍŠTE NÁM:

Nastala chyba pri odosielaní

Prosím skontrolujte vaše údaje a skúste znova.